Samler

LC-LC mellemled duplex SM

400471

DIGITUS LC-LC mellemled duplex singlemode

Flere detaljer


For at se priser skal du være logget ind

DIGITUS LC-LC mellemled duplex singlemode

Se flere informationer på følgende link:
http://www.amazon.co.uk/
The coupler offers an optimal performance and link quality in the fiber optic area.

- LC / LC
- Duplex
- Singlemode
- Zirconia Ceramic Sleeve
- Polymer housing
- Blue
- incl. fixing material

Specifikationer

Antal forbindelser2
ForbindelsestypeLC
Farve på produktBlue
Fiber funktion, strukturSingle-mode
Mængde pr. pakke1

Få vores nyhedsmail

HVAD KAN VI GØRE FOR DIG?



Vi er dine specialister i kabler.


Vores eksperter altid klar med kompetent,
teknisk indsigt om alverdens kabler og
kabeltilbehør til alle industrier.

1951

Grundlagt

19

Dedikerede specialister

100+

Leverandører verden over

10.000+

Varenumre

For at handle på shoppen skal du have en forhandler- eller B2B konto hos Coferro Cables