9/125 singlemode

Fiberpatchkabel LC-LC 9/125 10

403880

Fiberpatchkabel LC-LC 9/125 10,0m, Singlemode, duplex

Flere detaljer


For at se priser skal du være logget ind

Fiberpatchkabel LC-LC 9/125 10,0m, Singlemode, duplex
- Duplex cable
- LSOH
- Connector with ceramic ferrule
- Cable diameter 3mm
- Single packed with test-report
- Connector 1: LC
- Connector 2: LC
- Cable type: I-VH 2E9/125µ
- Fiber class: OS1
- Mode: Singlemode
- Color cable: yellow
- Boot: single-color
- Fiber diameter: 9/125µ
- Length: 10m
- Packaging: DIGITUS Polybag

Fremhævede specifikationer

Længde 10,0 m
Stik LC-LC

Yderligere specifikationer

Forbindelse 1LC
Forbindelse 2LC
KønMale/Male
Fuld dupleksY
Core diameter9 µm
Beklædning, diameter125 µm
Farve på produktYellow
Kabellængde10 m
Kabeldiameter3 mm

Få vores nyhedsmail

HVAD KAN VI GØRE FOR DIG?



Vi er dine specialister i kabler.


Vores eksperter altid klar med kompetent,
teknisk indsigt om alverdens kabler og
kabeltilbehør til alle industrier.

1951

Grundlagt

22

Dedikerede specialister

100+

Leverandører verden over

10.000+

Varenumre

For at handle på shoppen skal du have en forhandler- eller B2B konto hos Coferro Cables