9/125 singlemode

Fiberpatchkabel LC-ST 9/125 1,

403610

Fiberpatchkabel LC-ST 9/125 1,0m, Singlemode, duplex

Flere detaljer


For at se priser skal du være logget ind

Fiberpatchkabel LC-ST 9/125 1,0m, Singlemode, duplex
Best performance and link quality for your network

- LC / ST Connector;
- Connector with ceramic ferrule;
- Singlemode;
- Duplex;
- I-VH 2E9/125µ;
- Halogen free cable;
- 9/125µm fiber;
- Fiber class OS 1;
- Cable diameter 3mm.

Fremhævede specifikationer

Længde 1,0 m
Stik LC-ST

Yderligere specifikationer

Forbindelse 1LC
Forbindelse 2ST
KønMale/Male
Fuld dupleksY
Farve på produktYellow
Kabellængde1 m
Kabeldiameter3 mm
Kerne / beklædning diameter9/125 µm

Få vores nyhedsmail

HVAD KAN VI GØRE FOR DIG?



Vi er dine specialister i kabler.


Vores eksperter altid klar med kompetent,
teknisk indsigt om alverdens kabler og
kabeltilbehør til alle industrier.

1951

Grundlagt

21

Dedikerede specialister

100+

Leverandører verden over

10.000+

Varenumre

For at handle på shoppen skal du have en forhandler- eller B2B konto hos Coferro Cables