62,5/125 multimode

Fiberpatchkabel, LC-ST, 2,0m. Forstør

Fiberpatchkabel, LC-ST, 2,0m.

413422

Fiberpatchkabel, LC-ST, 2,0m. grøn, Multimode, duplex, 62,5/125 micro.

Flere detaljer


For at se priser skal du være logget ind

Fiberpatchkabel, LC-ST, 2,0m. grøn, Multimode, duplex, 62,5/125 micro.

Se flere informationer på følgende link:
http://mercodan.dk/produkter/251488520-625125-lc-st/8146-fiberpatchkabel-lc-st-20m-groen-multimode-duplex-625125-micro/

Fremhævede specifikationer

Længde 2,0 m
Stik LC-ST

Yderligere specifikationer

Forbindelse 1LC
Forbindelse 2ST
Core diameter62.5 µm
Beklædning, diameter125 µm
KabelfarveGreen
KønMale connector/Male connector
Fuld dupleksY
Fiber funktion, strukturMulti-mode
Kabellængde2 m

Få vores nyhedsmail

HVAD KAN VI GØRE FOR DIG?



Vi er dine specialister i kabler.


Vores eksperter altid klar med kompetent,
teknisk indsigt om alverdens kabler og
kabeltilbehør til alle industrier.

1951

Grundlagt

21

Dedikerede specialister

100+

Leverandører verden over

10.000+

Varenumre

For at handle på shoppen skal du have en forhandler- eller B2B konto hos Coferro Cables