62,5/125 multimode

fiberpatchkabel-sc-sc--5-0m-- Forstør

Fiberpatchkabel SC-SC, 5,0m.,

400250

Fiberpatchkabel SC-SC, 5,0m., Multimode, duplex, 62,5/125 micro.

Flere detaljer


For at se priser skal du være logget ind

Fiberpatchkabel SC-SC, 5,0m., Multimode, duplex, 62,5/125 micro.
- Connector with ceramic ferrule
- Halogen free cable
- Fiber class OM 1
- Two color Boot
- Single packed, with test report

Fremhævede specifikationer

Længde 5,0 m
Stik SC-SC

Yderligere specifikationer

Forbindelse 1SC
Forbindelse 2SC
KønMale/Male
Fuld dupleksY
Core diameter62.5 µm
Beklædning, diameter125 µm
Farve på produktOrange
Dataoverførselshastighed1 Gbit/sek.
Overholder RoHSY
Kabellængde5 m
Kabeldiameter3 mm

Få vores nyhedsmail

HVAD KAN VI GØRE FOR DIG?



Vi er dine specialister i kabler.


Vores eksperter altid klar med kompetent,
teknisk indsigt om alverdens kabler og
kabeltilbehør til alle industrier.

1951

Grundlagt

23

Dedikerede specialister

100+

Leverandører verden over

10.000+

Varenumre

For at handle på shoppen skal du have en forhandler- eller B2B konto hos Coferro Cables