50/125 multimode

Fiberpatchkabel, LC:ST, 15 m,

409015

Fiberpatchkabel, LC:ST, 15 m, Multimode, simplex, 50/125 micro.

Flere detaljer


For at se priser skal du være logget ind

Fiberpatchkabel, LC:ST, 15 m, Multimode, simplex, 50/125 micro.

Se flere informationer på følgende link:
http://coferromercodan.dk/50-og-125multimode/4090156-fiberpatchkabel__lcst__15_m__-5705585063031.html
Fiberpatchkabel, LC:ST, 15 m, Multimode, simplex, 50/125 micro.

Fremhævede specifikationer

Længde 15,0 m
Stik LC-ST

Yderligere specifikationer

Forbindelse 1LC
Forbindelse 2ST
Core diameter50 µm
Beklædning, diameter125 µm
KabelfarveOrange
KønMale connector/Male connector
Fiber funktion, strukturMulti-mode
Kabellængde15 m

Få vores nyhedsmail

HVAD KAN VI GØRE FOR DIG?



Vi er dine specialister i kabler.


Vores eksperter altid klar med kompetent,
teknisk indsigt om alverdens kabler og
kabeltilbehør til alle industrier.

1951

Grundlagt

21

Dedikerede specialister

100+

Leverandører verden over

10.000+

Varenumre

For at handle på shoppen skal du have en forhandler- eller B2B konto hos Coferro Cables