50/125 multimode

fiberpatchkabel-lc-sc-50-og-125-5 Forstør

Fiberpatchkabel LC-SC 50/125 5

403450

Fiberpatchkabel LC-SC 50/125 5,0m, Multimode, duplex

Flere detaljer


For at se priser skal du være logget ind

Fiberpatchkabel LC-SC 50/125 5,0m, Multimode, duplex
LC / SC Connector Connector with ceramic ferrule Multimode Duplex I-VH 2G50/125µ Halogen free cable 50/125µm fiber Fiber class OM 2 Cable diameter 3mm SC connector with two color Boot Cable color orange Single packed, with test report Up to 1 Gbit Ethernet.

Fremhævede specifikationer

Længde 5,0 m
Stik LC-SC

Yderligere specifikationer

Forbindelse 1LC
Forbindelse 2SC
KønMale/Male
Fuld dupleksY
Farve på produktOrange
Kabellængde5 m
Kabeldiameter3 mm
Kerne / beklædning diameter50/125 µm

Få vores nyhedsmail

HVAD KAN VI GØRE FOR DIG?



Vi er dine specialister i kabler.


Vores eksperter altid klar med kompetent,
teknisk indsigt om alverdens kabler og
kabeltilbehør til alle industrier.

1951

Grundlagt

21

Dedikerede specialister

100+

Leverandører verden over

10.000+

Varenumre

For at handle på shoppen skal du have en forhandler- eller B2B konto hos Coferro Cables