50/125 multimode

Fiberpatchkabel LC-SC 50/125 1

403410

Fiberpatchkabel LC-SC 50/125 1,0m, Multimode, duplex

Flere detaljer


For at se priser skal du være logget ind

Fiberpatchkabel LC-SC 50/125 1,0m, Multimode, duplex
- Duplex cable
- LSOH
- Connector with ceramic ferrule
- Cable diameter 3mm
- Single packed with test-report

Fremhævede specifikationer

Længde 1,0 m
Stik LC-SC

Yderligere specifikationer

Forbindelse 1LC
Forbindelse 2SC
KønMale/Male
Fiber optic typeOM2
Core diameter50 µm
Beklædning, diameter125 µm
Farve på produktOrange

Få vores nyhedsmail

HVAD KAN VI GØRE FOR DIG?



Vi er dine specialister i kabler.


Vores eksperter altid klar med kompetent,
teknisk indsigt om alverdens kabler og
kabeltilbehør til alle industrier.

1951

Grundlagt

21

Dedikerede specialister

100+

Leverandører verden over

10.000+

Varenumre

For at handle på shoppen skal du have en forhandler- eller B2B konto hos Coferro Cables