50/125 multimode

fiberpatchkabel-sc-sc--3-0m-- Forstør

Fiberpatchkabel SC-SC, 3,0m.,

400930

Fiberpatchkabel SC-SC, 3,0m., Multimode, duplex, 50/125 micro.

Flere detaljer


For at se priser skal du være logget ind

Fiberpatchkabel SC-SC, 3,0m., Multimode, duplex, 50/125 micro.
- SC / SC Connector
- Connector with ceramic ferrule
- Multimode
- Duplex
- I-VH 2G50/125µ
- Halogen free cable
- 50/125µm fiber
- Fiber class OM 2
- Cable diameter 3mm
- Two color Boot
- Cable color orange
- Single packed, with test report
- Up to 1 Gbit Ethernet

Fremhævede specifikationer

Længde 3,0 m
Stik SC-SC

Yderligere specifikationer

Forbindelse 1SC
Forbindelse 2SC
KønMale/Male
Fuld dupleksY
Farve på produktOrange
Kabellængde3 m
Kabeldiameter3 mm
Kerne / beklædning diameter50/125 µm

Få vores nyhedsmail

HVAD KAN VI GØRE FOR DIG?



Vi er dine specialister i kabler.


Vores eksperter altid klar med kompetent,
teknisk indsigt om alverdens kabler og
kabeltilbehør til alle industrier.

1951

Grundlagt

23

Dedikerede specialister

100+

Leverandører verden over

10.000+

Varenumre

For at handle på shoppen skal du have en forhandler- eller B2B konto hos Coferro Cables