50/125 multimode

Fiberpatchkabel ST-ST 50/125 3

400830

Fiberpatchkabel ST-ST 50/125 3,0m, Multimode, duplex

Flere detaljer


For at se priser skal du være logget ind

Fiberpatchkabel ST-ST 50/125 3,0m, Multimode, duplex
Fiber Optic Patch Cord, ST to ST
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3m

Fremhævede specifikationer

Længde 3,0 m
Stik ST-ST

Yderligere specifikationer

Forbindelse 1ST
Forbindelse 2ST
Fuld dupleksY
Core diameter50 µm
Beklædning, diameter125 µm
Farve på produktOrange
Materiale for kapperLow smoke zero halogen (LSZH)
Kabellængde3 m
Kabeldiameter3 mm

Få vores nyhedsmail

HVAD KAN VI GØRE FOR DIG?



Vi er dine specialister i kabler.


Vores eksperter altid klar med kompetent,
teknisk indsigt om alverdens kabler og
kabeltilbehør til alle industrier.

1951

Grundlagt

22

Dedikerede specialister

100+

Leverandører verden over

10.000+

Varenumre

For at handle på shoppen skal du have en forhandler- eller B2B konto hos Coferro Cables