50/125 multimode OM5

fiberpatchkabel-lc-sc-om5-20m- Forstør

Fiberpatchkabel LC-SC OM5 20m,

361213200

Fiberpatchkabel LC-SC OM5 20m, 50/125, multimode, Duplex, Grøn, 2,0mm, LSZH Halogenfri

Flere detaljer


For at se priser skal du være logget ind

Fiberpatchkabel LC-SC OM5 20m, 50/125, multimode, Duplex, Grøn, 2,0mm, LSZH Halogenfri

Fremhævede specifikationer

Længde 20,0 m
Stik LC-SC

Få vores nyhedsmail

HVAD KAN VI GØRE FOR DIG?



Vi er dine specialister i kabler.


Vores eksperter altid klar med kompetent,
teknisk indsigt om alverdens kabler og
kabeltilbehør til alle industrier.

1951

Grundlagt

23

Dedikerede specialister

100+

Leverandører verden over

10.000+

Varenumre

For at handle på shoppen skal du have en forhandler- eller B2B konto hos Coferro Cables