50/125 multimode OM4

fiberpatchkabel-lc-sc-50-og-125-7 Forstør

Fiberpatchkabel LC-SC 50/125 7

433470

Fiberpatchkabel LC-SC 50/125 7,0m, multimode,dublex, OM4, lilla

Flere detaljer


For at se priser skal du være logget ind

Fiberpatchkabel LC-SC 50/125 7,0m, multimode,dublex, OM4, lilla
Best performance and link quality for your network.

- Duplex cable.
- LSOH.
- Connector with ceramic ferrule.
- Cable diameter 3mm.
- Single packed with test-report.
- Color: RAL 4003.
- Connector 1: LC.
- Connector 2: SC.
- Cable type: I-VH 2G50/125µ.
- Fiber class: OM4.
- Mode: Multimode.
- Boot: two-color.
- Fiber diameter: 50/125µ.
- Cable jacket: LSOH.
- Length: 7m.
- Packaging: DIGITUS Polybag.

Fremhævede specifikationer

Længde 7,0 m
Stik LC-SC

Yderligere specifikationer

Forbindelse 12x LC
Forbindelse 22x SC
KønMale/Male
Tilslutning, materialeCeramic
KabeltypeOM4
Fuld dupleksY
Core diameter50 µm
Beklædning, diameter125 µm
Farve på produktBlack,Red,Violet,White
Fiber funktion, strukturMulti-mode
Materiale for kapperLow smoke zero halogen (LSZH)
KabelfarveViolet
Kabellængde7 m
Kabeldiameter3 mm
Bredde (emballage)205 mm
Dybde (emballage)300 mm
Højde (emballage)25 mm
Pakke vægt140 g

Få vores nyhedsmail

HVAD KAN VI GØRE FOR DIG?



Vi er dine specialister i kabler.


Vores eksperter altid klar med kompetent,
teknisk indsigt om alverdens kabler og
kabeltilbehør til alle industrier.

1951

Grundlagt

21

Dedikerede specialister

100+

Leverandører verden over

10.000+

Varenumre

For at handle på shoppen skal du have en forhandler- eller B2B konto hos Coferro Cables