50/125 multimode OM4

fiberpatchkabel-lc-sc-50-og-125-2 Forstør

Fiberpatchkabel LC-SC 50/125 2

433420

Fiberpatchkabel LC-SC 50/125 2,0m, multimode,dublex, OM4, lilla

Flere detaljer


For at se priser skal du være logget ind

Best performance and link quality for your network.

- Duplex cable.
- LSOH.
- Connector with ceramic ferrule.
- Cable diameter 3mm.
- Single packed with test-report.
- Color: RAL 4003.

Fremhævede specifikationer

Længde 2,0 m
Stik LC-SC

Yderligere specifikationer

Forbindelse 1LC
Forbindelse 2SC
KønMale/Male
Core diameter50 µm
Beklædning, diameter125 µm
Farve på produktBlack,Red,Turquoise,White
Fiber optik typeOM4
Fuld dupleksY
Fiber funktion, strukturMulti-mode
Materiale for kapperLow smoke zero halogen (LSZH)
Kabellængde2 m
Kabeldiameter3 mm

Få vores nyhedsmail

HVAD KAN VI GØRE FOR DIG?



Vi er dine specialister i kabler.


Vores eksperter altid klar med kompetent,
teknisk indsigt om alverdens kabler og
kabeltilbehør til alle industrier.

1951

Grundlagt

21

Dedikerede specialister

100+

Leverandører verden over

10.000+

Varenumre

For at handle på shoppen skal du have en forhandler- eller B2B konto hos Coferro Cables