50/125 multimode OM3

Fiberpatchkabel SC-SC, 10m. OM

400981

Fiberpatchkabel SC-SC, 10m. OM3, Multimode, duplex, 50/125

Flere detaljer


For at se priser skal du være logget ind

Fiberpatchkabel SC-SC, 10m. OM3, Multimode, duplex, 50/125
- Connector with ceramic ferrule
- Halogen free cable
- Fiber class OM 3
- Cable diameter 3MM
- Two color Boot
- Single packed, with test report

Fremhævede specifikationer

Længde 10,0 m
Stik SC-SC

Yderligere specifikationer

Forbindelse 1SC
Forbindelse 2SC
KønMale/Male
Fuld dupleksY
Core diameter50 µm
Beklædning, diameter125 µm
Farve på produktMulticolour
Fiber funktion, strukturMulti-mode
Kabellængde10 m
Kabeldiameter3 mm

Få vores nyhedsmail

HVAD KAN VI GØRE FOR DIG?



Vi er dine specialister i kabler.


Vores eksperter altid klar med kompetent,
teknisk indsigt om alverdens kabler og
kabeltilbehør til alle industrier.

1951

Grundlagt

21

Dedikerede specialister

100+

Leverandører verden over

10.000+

Varenumre

For at handle på shoppen skal du have en forhandler- eller B2B konto hos Coferro Cables